شیوه شرکت در دوره‌های غیرحضوری ویرایش

موسسه‌ ویرایش سرآمدان پس از برگزاری موفق چندین دوره‌ غیرحضوری ویرایش، اکنون این دوره‌ها را برای علاقه‌مندان در سراسر کشور و خارج از کشور به شیوه‌ غیرحضوری (اینترنتی) برگزار کند.

علاقه‌مندان به گذراندن دوره‌ها می‌توانند به‌ترتیب و شیوه‌ زیر نام نویسی، و در دوره‌ها شرکت کنند:

(1) برای آگاهی بیش‌تر درباره‌ زمان، شهریه، مدرس دوره، منابع دوره و...، توضیحاتی را که در همین وبلاگ زیر عنوان «دوره‌های غیرحضوری ویرایش»،  آمده بخوانید.

(2) در صورتی که پرسش‌های بیش‌تری دارید، با شماره‌های 09196662166 و 77313471-021 تماس بگیرید.

(3) اگر تصمیم به نام نویسی گرفتید، مبلغ نام نویسی را به شماره‌ کارت 6219861011797429 بانک سامان به نام جمشید سرمستانی واریز کنید.

شهریه هر دوره، 70 هزار تومان و شهریه 3 دوره، 210 هزار تومان است که در هنگام نام نویسی برای هر دوره باید به صورت جداگانه واریز شود.

(4) شماره‌ی پی‌گیری و نشانی ای‌میل خود را از راه یکی از دو شماره‌ تلفن داده شده، به موسسه بدهید.

(5) موسسه فایل‌های درس‌نامه‌ها و تمرین‌ها را برای شما ای‌میل می‌کند و زمان آزمون را به شما اعلان می‌کند. (زمان آزمون یک ماه پس از دریافت درس نامه است.)

(6) در هنگام خواندن درس‌نامه‌ها می‌توانید پرسش‌های خود را تلفنی بپرسید.

(7) پس از نزدیک به یک ماه، فایل آزمون برای شما فرستاده می‌شود. آزمون به شیوه‌ی کتاب باز (اوپن بوک) است و می توانید برای نوشتن پاسخ ها، به درس نامه نگاه کنید.

(8) پاسخ آزمون را در خود فایل آزمون وارد می کنید و سپس فایل را برای موسسه      ای میل می کنید.

(9) موسسه پس از تصحیح آزمون، نمره را به شما اعلان می کند و فایل تصحیح شده را نیز برایتان می فرستد تا نادرستی های پاسخ هایتان را بدانید. درصورت قبول نشدن در آزمون نخست، هزینه شرکت دوباره در آزمون 20 هزارتومان است.

(10) درصورت گرفتن نمره‌ی قبولی، به شما گواهی پایان دوره داده می شود. هزینه‌ صدور و فرستادن گواهی به نشانی شما، نیز مبلغ 30 هزار تومان است که پیش از پست کردن گواهی دریافت می‌شود.

 پس از پایان دوره نیز می توانید با ما در تماس باشید و پرسش هایی را که در هنگام انجام کار برایتان پیش می آید از ما بپرسید.

/ 0 نظر / 9 بازدید